Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

GELAIMEI MOBİLYA CO., LTD 2002 yılından beri orijinal otel mobilyaları üretmektedir. Otel mobilyası üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahibiz.Fabrika binamız 100.000 metrekareden (örneğin 1075.268 ft2) fazla bir alanı kaplamaktadır ve yaklaşık 500 kendini işine adamış ve yetenekli çalışandan oluşmaktadır.Başlıca ürünlerimiz otel yatak odası mobilyaları, restoran masa ve sandalyeleri, lobi ara sıra masa ve kanepe, giriş ve banyo kapıları vb.

 

İlk planlama aşamalarından son rötuşların kurulumuna kadar müşterilerimizle doğrudan işbirliği yapan uzman tasarımcılar, teknisyenler ve marangozlardan oluşan ekibimizle gurur duyuyoruz.Müşterilerimizle el ele çalışmak, maliyetleri kontrol altında tutmak ve programa göre ürün teslimi anlamına gelir.Her bir öğe, en son güvenlik ve çevre koruma standartlarına en sıkı şekilde bağlı kalınarak dikkatle incelenir, test edilir ve inşa edilir.

 

GELAIMEI MOBİLYA, yirmi yılı aşkın tecrübesi sayesinde tüm otel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, tüm mobilyalarımız en üst düzeyde işlevsellik ve konforu garanti etmek için üretilmiştir.Şimdi, Oteller ve Konaklama sektörlerinde Sheraton Hotel, Radisson Hotel, Crown Plaza gibi önde gelen isimlerin çoğuna mobilya çözümleri ana sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz.InterContinental Otelleri, Novotel Suitesvb.

 

Ekibimiz tarafından yıllar içinde tasarlanan ve üretilen en önemli projelerden bazılarını görmek için bu web sitesini keşfedin: yaratıcılığımızı ve uzmanlığımızı yansıtan özelleştirilmiş tasarımlar, her bir müşterinin en zorlu işlevsel ve estetik ihtiyaçlarına uyacak şekilde ölçülendirilir.GELAIMEI turizm endüstrisinin parlak bir geleceği için tüm arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya hazır. Tıpkı GRAMMY MUSIC AWARDS, AWARDS GLOBALY gibi.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2002

Gelaimei mobilya şirketi 2002 yılında kurulmuş ve Çin'deki ana mobilya üreticisi merkezi olan Shunde, Foshan, Longjiang Kasabası'nda bulunuyor ve ayrıca Lecong'da bir showroon ve bir sals ekibi kurdu.

 

2003

Gelaimei mobilya fabrikası binası 80.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır, yaklaşık 200 özel ve yetenekli çalışana sahiptir ve ana pazarımız Çin'dedir ve hedef müşterilerimiz yerli 3 yıldızlı oteldir.Yıllık çıktı değerimiz 2400 takım oda mobilyasıdır.

 

2004-2008

Kaliteli ve profesyonel hizmetimiz, iyi itibarımız, satış ekibimiz ve yıllık üretim değerimiz yavaş yavaş büyüyor ve artıyor ve 2008 yılına kadar yıllık üretim değerimiz 12000 takım oda mobilyasına ulaşıyor ve hedef pazar 3-4 yıldız. Çin'de ve denizaşırı ülkelerde otel.

 

2006-2014

100.000 metrekareden büyük fabrika binamız ve yaklaşık 500 özel ve yetenekli çalışan bize katıldı. Ana ürünlerimiz, Çin'de ve denizaşırı ülkelerde 3-5 yıldızlı otellere gevşek otel yatak odası mobilyaları ve ortak alan mobilyaları sağlamaktır.üretim gergin ve düzenli.Aynı zamanda, işbirliği yaptığımız tüm projeler için de iyi bir üne sahibiz.

 

2015-2022

 

İlk planlama aşamalarından son rötuşların kurulumuna kadar müşterilerimizle doğrudan işbirliği yapan uzman tasarımcılar, teknisyenler ve marangozlardan oluşan ekibimizle gurur duyuyoruz.Müşterilerimizle el ele çalışmak, maliyetleri kontrol altında tutmak ve programa göre ürün teslimi anlamına gelir.Her bir öğe, en son güvenlik ve çevre koruma standartlarına en sıkı şekilde bağlı kalınarak dikkatle incelenir, test edilir ve inşa edilir.

GELAIMEI MOBİLYA, yirmi yılı aşkın tecrübesi sayesinde tüm otel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, tüm mobilyalarımız en üst düzeyde işlevsellik ve konforu garanti etmek için üretilmiştir.Şimdi, Sheraton Hotel, Radisson Hotel, Crown Plaza, Hilton hotel, InterContinental hotel vb. gibi Oteller ve Otelcilik sektörlerinde önde gelen isimlerin çoğuna mobilya çözümlerinin ana sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Çin GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD şirket Profili 0

 

GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : gelaimei

No. Çalışanları : 400~500

Yıllık satış : 1,500,000-1,800,000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD Sertifikalar Çin GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD Sertifikalar Çin GUANGDONG GELAIMEI FURNITURE CO.,LTD Sertifikalar